Постав #bagllet в Instagram і виграй 1000 грн

Bagllet – це сумки і аксесуари з натуральної шкіри.
Етимологія назви марки: це поєднання слова bag і закінчення слова wallet (англ. «Гаманець»).

Bagllet = bag + wallet.

Bagllet – це перш за все цінності. Ставши одним з перших в Україні, хто почав використовувати вінтажну шкіру, ми ніколи не повторюємося. І нічого дивного, адже ми цінуємо ексклюзивність. Кожному клієнту – свій, саме той виріб, зі своїм характером і майбутньою історією.

У лаконічному дизайні закладені наші традиції і досвід. Ми не просто робимо, ми створюємо вироби зі шкіри для того, щоб з вами завжди була частина великої історії і ручної праці, в яку вкладено часточку душі майстра.

Останньою нашою розробкою є колекція Unique. Особливість виробів Unique – це структурована форма, чіткі лінії, унікальний дизайн і найголовніше – італійська шкіра Тоскана.

У колекції Unique ми зібрали всі найнеобхідніші форми сумок, які повинні бути в базовому гардеробі: крос-боді, сумки-багети, сумки на плече, а також новинки цього сезону – тоут-сумки і моделі для офісу.

Відгуки та фотографії наших клієнтів легко знайти в instagram по #bagllet, а так само позначки нашого профілю.

Конкурс для власників наших виробів!

Вас дуже багато і нам дуже приємно, що ви так часто відмічаєте нас на своїх фото в Instagram.

Ми запускаємо щомісячний конкурс, вам достатньо, починаючи з 7 числа кожного місяця, викласти у себе в профілі instagram фото з нашим виробом і поставити #bagllet.

7 числа кожного місяця ми визначимо краще фото на думку нашої команди серед тих, які були опубліковані протягом останнього календарного місяця, і опублікуємо фото переможця у нас на сайті і в профілі @bagllet в Instagram.

Фотографії переможці минулих конкурсів – #baglletwinners

Приз – це сертифікат на 1000 грн для покупок у нас на сайті – bagllet.com