Ви можете зробити повернення або обмін стандартного виробу протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, за умови збереження його товарного вигляду, комплектації та пакування.

Для обміну і повернення можете написати нам в чат на сайті або надіслати запит у довільній формі на пошту [email protected] із зазначенням причини повернення / обміну, та номером телефону, який був зазначений при замовленні, щоб ми могли ідентифікувати ваше замовлення.

Перед тим як зробити замовлення на bagllet.com потрібно ознайомитися із загальною інформацією про нашу роботу та матеріали. 

Індивідуальне замовлення:

При оформленні індивідуального замовлення на виріб і внесення індивідуальних змін до штатного виробу колекції Bagllet: зміна розміру, внесення змін в конструкцію виробу, доповнення зовнішніми або внутрішніми кишенями, ручками, використання позаштатних матеріалів або обладнання при виготовленні індивідуального замовлення, а так само поєднання різних кольорів шкіри в одному виробі.

В цьому випадку взаємини між клієнтом (замовником) і майстром Bagllet (виконавцем) регулюються Цивільним кодексом України Верховна Рада України; Кодекс України, Закон, Кодекс від 16.01.2003 № 435-IV, Глава 61 ПІДРЯД.

Повернення коштів або повна заміна виробу (без внесень змін до нього) здійснюються у разі:

Якщо виявлені істотні конструктивні відмінності між фактичним виробом і інформацією представленої на сайті.

Неякісна обробка матеріалів, а так само виконана робота над виробом – нерівний шов, суттєві дефекти матеріалів, фурнітури.

Якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, ми зробимо повернення коштів за вирахуванням витрат на доставку та переказ грошей в протягом 10 робочих днів після отримання виробу на розрахунковий рахунок  або картковий рахунок, що належить покупцеві.

Товари, поки ви їх повертаєте і поки вони не дійшли до нас, знаходяться під вашою відповідальністю. Для їх безпеки ми рекомендуємо Вам відправити посилку з використанням кур’єрської служби, яка буде страхувати товари, і дасть Вам більш вірну інформацію про терміни.

Необхідно надання фотографій з вище перерахованими факторами.

Подарунковий сертифікат.

Після оплати суми сертифіката і його активації на сайті Bagllet.com покупець має право протягом 14 календарних днів зробити повернення вартості подарункового сертифіката з вирахуванням банківських комісій, за умови що сертифікат було не було використано для покупок на сайті Bagllet.com їм або іншими особами.

Повернення або обмін товару належної якості:

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний в наступних випадках:

1) якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

2) якщо він з якихось причин не підійшов покупцеві, при цьому він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення або обмін товару неналежної якості:

Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

Якщо недоліки несуттєві, покупець має право на безкоштовне їх усунення у встановлений законодавчий термін.

Якщо в результаті експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, він зобов’язаний відшкодувати витрати, пов’язані з проведенням експертизи.

Усунення недоліків, що виникли внаслідок неправильної експлуатації, також проводиться за рахунок покупця.

Обмін і повернення товару належної якості:

1. З дня покупки товару пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки, і товар не має слідів експлуатації, збережена цілісність пакування, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, маркування, а також всі отримані від продавця документи (чеки, гарантійні талони , Інструкція з експлуатації).

2. Якщо до товару було додано подарунок, він повинен бути повернутий разом з товаром. При цьому подарунок також не повинен містити слідів експлуатації, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби і фабричне пакування. Якщо при здійсненні покупки була видана карта постійного клієнта, вона буде анульована.

3. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право:

– купити будь-які інші товари, що є в наявності, з відповідним перерахуванням вартості.

  – отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

– здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

4. При поверненні грошей розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються не пізніше ніж протягом 7 днів з моменту підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов’язань з боку покупця.

Обмін товару не здійснюється в наступних випадках:

1. Якщо товар був в експлуатації і має дефекти або знаходиться в неповній комплектації.

2. З моменту покупки пройшло більше 14 днів.

Повний і актуальний текст редакції Закону про захист прав споживачів.